Spotkanie organizacyjne – zaangażuj się w parafii – 19.09.2022

Jak wspominaliśmy we wcześniejszych ogłoszeniach (tutaj), chcemy stworzyć przy naszej parafii grupę osób angażujących się w różne inicjatywy.

Nie chodzi nam o grupy duszpasterskie/formacyjne, ale o wypracowanie sposobu w jaki możemy się w parafii lepiej poznać, włączyć we wspólne działania i wykorzystać przeróżne talenty które w nas drzemią: artystyczne, organizacyjne, techniczne, kulinarne… I czerpać z tego radość wspólnego przebywania i obserwowania owoców naszych działań. Wszystko w ramach – ile kto może i na ile chce się włączyć w jakieś akcje.

Jest wiele wspaniałych osób, które do tej pory angażowały się w liczne działania, i na pewno nadal będą, ale jest też sporo osób które może nie miały śmiałości spróbować. To jest właśnie ten czas! 19 września 2022 r. będzie spotkanie organizacyjne – można przyjść, posłuchać, popytać, porozmawiać.

W ciągu roku jeszcze wiele razy będziemy zwracać się do Was z zaproszeniem do pomocy w organizacji różnych wydarzeń, ale teraz jest doskonały moment na zobaczenie tego naszego pomysłu już na samym początku. Dla dzieci zaczął się nowy rok szkolny, dla dorosłych to może jest dobry czas na spróbowanie czegoś nowego.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 września 2022 r. w godzinach 19.15 – 20.15 w salce św. Jana Pawła II w kościele.

Czujcie się wszyscy zaproszeni 🙂