Świąteczna zbiórka darów dla potrzebujących

Rozpoczynamy zbiórkę żywności, słodyczy i środków sanitarnych dla potrzebujących z naszej parafii. Prosimy, aby taka żywność i środki czystości miały dłuższy okres przydatności (optymalnie, kilka miesięcy).

Prosimy o żywność, słodycze i środki czystości (w tym momencie dziękujemy za odzież i ubrania – nie ma na nią zupełnie zapotrzebowania; można ją przynieść do kontenera PCK, który stoi w narożniku parkingu przed kościołem).

Można też przynieść gotową świąteczną paczkę do przekazania jakiejś rodzinie.

Prosimy także o informacje o takich osobach, które są w potrzebie.

Kosz na te dary miłości bliźniego na święta, będzie ustawiony pod obrazem Jezusa Miłosiernego.

Paczki będziemy rozdawali we wtorek 19 grudnia 2023 r. w godzinach 10:00-16:00 w salce św. Jana Pawła II w kościele.