Modlitwa do św. Józefa – 01.05.2023

W poniedziałek 01 maja 2023 r., w związku ze wspomnieniem św. Józefa, robotnika, zapraszamy na dodatkową Mszę Świętą o godz. 10:00 (poza Mszami o godz. 07:00, 08:00 i 18:00), w intencjach zbiorowych za przyczyną patrona dnia.

W jej trakcie, za przyczyną św. Józefa – patrona Kościoła Świętego, rodzin, trudnych małżeństw, mężczyzn i ojców, spraw związanych z pracą i dobrej śmierci – będziemy modlili się za nasze małżeństwa i rodziny. Na tą Mszę można jeszcze składać intencje w zakrystii.

Po Mszach o godz. 10:00 i 18:00 udamy się w procesji do kapliczki św. Józefa za kościołem.

Zachęcamy także – szczególnie osoby pracujący, mamy z dziećmi czy dziadków z wnukami – do indywidualnego odwiedzenia na chwilę modlitwy naszej kaplicy św. Józefa, za kościołem.