Ogłoszenia parafialne 18.09.2022 (25. niedziela zwykła)

 1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, zatem zbiórka do puszek na kontynuowanie prac przy naszej świątyni.
  Dzisiaj, w III niedzielę miesiąca o 19:00 zapraszamy na spotkanie formacyjne według duchowości św. Ludwika de Montforta. W planie modlitwa zawierzenia Jezusowi przez Maryję oraz konferencja na temat duchowości zawierzenia.
 2. W czwartek 22 września Akcja Katolicka zaprasza na otwarte spotkanie formacyjne po wieczornej Mszy św.
 3. W piątek po Mszy św. wieczornej rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dziękczynnej za tegoroczną 37 Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Janą Górę: 18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych Pielgrzymów,
  gospodarzy i Przyjaciół naszej Pielgrzymki. 18:30 Msza św. 19:15 rozpoczęcie Adoracji NS. 23:30 różaniec. 0:00 Msza św. 7:00 Msza św.
  8:00 Msza św. 8:30 kontynuacja Adoracji NS. 18:30 Msza św. na zakończenie Adoracji NS.
 4. W tygodniu o 17:00 różaniec w intencji pokoju i adoracja NS. We wtorek Adoracja po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00 z okazją do spowiedzi świętej.
 5. Bardzo dziękujemy za ofiary na zakup biletu na przyjazd nowego misia, który zastąpi misia Hieronima.
 6. Prosimy, aby rodzice w zakrystii po Mszy św. zapisywali u s. Augustyny dzieci klas III na katechezę przygotowującą do przyjęcia uroczystej I Komunii św. w dniu 7 maja 2023 roku.
 7. Uczniów klas I szkół średnich pragnących przystąpić do sakramentu Bierzmowania prosimy o zapisywanie się na katechezę u ks. Piotra, w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 8. W tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Januarego, biskupa i męczennika; wtorek – św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników; środa – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; piątek – św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana.
 9. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni zaprasza na spotkania organizowane w ramach Akademii Rodziny. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie przed kościołem.
 10. Dziękujemy za ofiary składane w czasie Mszy św. i na konto parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.
 11. Jak wspominaliśmy we wcześniejszych ogłoszeniach, chcemy stworzyć przy naszej parafii grupę osób angażujących się w różne inicjatywy. Nie chodzi nam o grupy duszpasterskie/formacyjne, ale o wypracowanie sposobu w jaki możemy się w parafii lepiej poznać, włączyć we wspólne działania i wykorzystać przeróżne talenty które w nas drzemią. Wszystko w ramach – ile kto może i na ile chce się włączyć w jakieś akcje i wydarzenia. Jest wiele wspaniałych osób które do tej pory angażowały się w liczne działania, i na pewno nadal będą, ale jest też sporo osób które może nie miały śmiałości spróbować. To jest właśnie ten czas! Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 września w godzinach 19.15 – 20.15 w salce św. Jana Pawła II w kościele. Czujcie się wszyscy zaproszeni!
 12. Przy stoliku obok zegara do nabycia „Gość Niedzielny” a w nim kolejna płyta z Biblią audio oraz nowy numer miesięcznika „List do Pani”. Polecamy także nasz Parafialny Biuletyn „Echo Serca”, który leży na stoliku przy wyjściu z kościoła. W tym tygodniu odeszli do Pana: † śp. zabici i pomordowani w całej Ukrainie i w każdym kraju gdzie jest wojna, oraz w intencji wszystkich naszych bliskich zmarłych których pamięć nosimy w sercu – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
 13. Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.