Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie – 03.09.2022

Jak co roku, w pierwszą sobotę września – a więc w sobotę 03 września 2022 r. po raz kolejny wyruszy Piesza Pielgrzymka z Gdyni do sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie – z okazji odpustu ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (tytuł swarzewskiego kościoła).

Tradycyjnie pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu. Trasa wynosi ok. 32 km.

Planowane przybycie do Swarzewa ok. godz. 16:30, zaś o godz. 17:00 Msza Święta dla pielgrzymów m.in. z Gdyni.

Bilet powrotny na autobus można nabyć w czasie pielgrzymki lub w zakrystii u ks. Piotra lub s. Felicji – koszt biletu to 25 zł.