Rekolekcje – oddanie się w niewolę miłości Jedynemu Bogu przez Niepokalaną Maryję

Przygotowujemy się do przeprowadzenia w naszej parafii 33-dniowych rekolekcji, których celem jest oddanie się w niewolę miłości Jedynemu Bogu przez Niepokalaną Maryję. Rekolekcje prowadzone będą według Traktatu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Poprzedzi je wizyta w naszym kościele ojców montfortianów z Częstochowy, którzy całą niedzielę 15 maja 2022 r. będą głosić kazania o Matce Bożej.

Pierwsze spotkanie formacyjne odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022 r. także o godz. 19.00 – kolejne zaś w następne niedziele, również o godz. 19:00.

Zakończenie rekolekcji Aktem ofiarowania się Bogu przez oddanie się Maryi nastąpi 26 czerwca 2022 r., w dniu naszego parafialnego odpustu, na sumie o godz. 12:00.

Informacje i zapisy na materiały formacyjne, w zakrystii, w Biurze lub bezpośrednio u ojca Jacka. Koszt podręczników 30 zł.