Modlitwa do św. Józefa – 19.03.2022

sobotę 19 marca 2022 r. w związku z uroczystością św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy na dodatkową Mszę Świętą o godz. 10:00 (poza Mszami o godz. 07:00, 08:00 i 18:00).

W jej trakcie, za przyczyną św. Józefa – patrona Kościoła Świętego, rodzin, trudnych małżeństw, mężczyzn i ojców – będziemy modlili się za nasze małżeństwa i rodziny.

Także, z racji 3 soboty miesiąca, będzie to modlitwa w intencji chorych o uzdrowienie i uwolnienie na duszy i na ciele, z okazją do przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

Zachęcamy także – szczególnie osoby pracujący, mamy z dziećmi czy dziadków z wnukami – do indywidualnego odwiedzenia na chwilę modlitwy naszej kaplicy św. Józefa, za kościołem.