Ogłoszenia parafialne 07.01.2024 (niedziela Chrztu Pańskiego)

  1. Niedziela 7 stycznia uroczystość Chrztu Pańskiego. Na wszystkich Mszach św. odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych. Dzisiaj liturgiczne zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  2. Jutro 8 stycznia, nasi wolontariusze z Grupy Pomocy mają dyżur w godz. 18.00 do 19.00 w salce na plebanii.
  3. W niedzielę 14 stycznia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy diakonię Pomocy na spotkanie opłatkowe do salki na plebanii.
  4. Kolęda – wizyta duszpasterska. Trwają kolędy czyli wizyty duszpasterskie w naszych domach. Odwiedzamy mieszkańców w sposób tradycyjny. W związku z tym przez cały styczeń Msze św. w poniedziałki, wtorki i czwartki są sprawowane o godz. 15:00. Msze św. w środy, piątki i soboty z uwagi na nabożeństwa i pracę biura parafialnego o godz. 18:30. Prosimy NOWYCH parafian, aby zgłosili w zakrystii lub kancelarii chęć przyjęcia kapłana w swoim domu. Parafian, którzy nie będą mogli przyjąć kolędy w podanym terminie, odwiedzimy w wyznaczonych dniach kolędy dodatkowej – na końcu czasu kolędowania. Plan całej kolędy jest dostępny w gablocie i tutaj.
  5. Na stoliku przy zegarze „Gość niedzielny”, a pod chórem nasza gazetka parafialna.
  6. Módlmy się w intencji zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin i zmarłych za których nikt się nie modli – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
  7. Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli.