Adwentowe Msze Święte roratnie

Przez cały okres Adwentu wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na Msze Święte roratnie, które odprawiamy:

  • od poniedziałku do piątku o godz. 6:30
  • w soboty o godz. 7:00.

W związku z powyższym – w okresie Adwentu od poniedziałku do piątku nie ma Mszy Świętej o godzinie 7:00 (druga Msza Święta poranna, bez zmian, o godz. 8:00); w soboty odprawiamy roraty o godz. 7:00, a następnie o godz. 8:00 druga Msza Święta.

Zachęcamy dzieci do przygotowania lampionu adwentowego i do wyruszenia z dorosłymi na roraty.

Prosimy też, aby dzieci przynosiły serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami, będziemy losować figurki Matki Bożej.

W tym roku rozważania roratnie będą zatytułowane „W drodze ze św. Wojciechem…”, czyli będziemy wspólnie poznawać patrona naszej archidiecezji. Dzieci otrzymają też plansze, na którą każdego dnia będą przyklejały naklejki z historią z życia św. Wojciecha.

A po roratach, jeszcze przed szkołą, zapraszamy wszystkie dzieci na gorące kakao lub mleko.

Zachęcamy do wzięcia udziału w roratach!

Marana Tha
Panie, przyjdź!