Modlitwa w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę 11.11.2023

W sobotę 11 listopada 2023 r. przypada 105. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Msza Święta dziękczynna za naszą wolną Ojczyznę i za Pana Prezydenta, a także o moralne odnowienie naszego Narodu i błogosławieństwo, o jedność, pokój i zgodę w Polsce i na świecie, o godz. 10.00. Będziemy także modlić się o spokój duszy tych którzy walczyli, umierali i ciężko pracowali dla Polski.

Po Eucharystii wspólne przejście pod epitafium tych, którzy tragicznie zginęli w Smoleńsku i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy przy pomniku. Prosimy, aby każdy przyniósł ze sobą znicz pamięci, który pozostawimy w miejscu pamięci.

Zachęcamy do przyniesienia kwiatów i zniczy.

Niech tego dnia nikogo nie zabraknie w naszej modlitwie za Polskę.

Przypominamy i zachęcamy do wywieszenia w tym dniu polskiej flagi na każdym domu i przy każdym mieszkaniu.