Ogłoszenia parafialne 24.09.2023 (25. niedziela zwykła)

 1. W Kościele powszechnym obchodzimy dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy o Polakach na emigracji.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i inne uczelnie katolickie w naszym kraju.
 3. W poniedziałek 25 września odbędzie się spotkanie wszystkich wolontariuszy z Diakonii Pomocy o godz. 19.15 w salce na plebanii. Bardzo prosimy nowe osoby o dołączenie do tej grupy, która niesie pomoc w małych sprawach i według swoich możliwości. Tu realizujemy duchowość miłosierdzia na terenie naszej parafii.
 4. Parafia organizuje wspólne wyjście na film o Błogosławionej rodzinie Ulmów, w poniedziałek 25 września, na godz. 13.30 w Gdyńskim Centrum Filmowym. Bilety grupowe w cenie 16 zł. Zapisy w zakrystii i Biurze Parafialnym.
 5. Informujemy, że dzisiejszej niedzieli po raz ostatni w tym roku odprawiamy Mszę św. o godz. 20.00. Od następnej niedzieli powraca Msza św. o godz. 14.00.
 6. Jeszcze do dzisiaj prosimy, aby rodzice w zakrystii po Mszy św. zapisywali dzieci klas III na katechezę przygotowującą do przyjęcia I Komunii św. w 2024 roku. Po tym terminie rozpoczynamy katechezę i zapisów już nie będzie.
 7. Ks. Piotr dzisiaj kończy zapisy młodzieży, która chce przygotować się na przyjęcie w przyszłym roku sakramentu Bierzmowania.
 8. W tygodniu o 17:00 różaniec w intencji pokoju i adoracja NS. We wtorek Adoracja po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00.
 9. W sobotę o godz. 9:00 w kaplicy MB Fatimskiej i św. Jana Pawła II Msza św. w intencji Apostolatu modlącego się za dusze czyśćcowe. Zapraszamy wszystkich wiernych do tej modlitwy.
 10. W piątek 6 października po wieczornej Mszy św. do Sali św. JPII ks. proboszcz zaprasza na spotkanie członków Rady Duszpasterskiej.
 11. W tygodniu wspominamy: wtorek – św. męczenników Kosmy i Damiana; środa – św. Wincentego a’Paulo, kapłana; czwartek – św. Wacława, męczennika; piątek – święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała; sobota – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
 12. Rocznice i Jubileusze Małżeńskie: srebrny Jubileusz 25-lecia małżeństwa obchodzą pp. Katarzyna i Marek Janik. Za tydzień Jubileusz 55-lecia małżeństwa będą obchodzili pp. Irena i Henryk. Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Królowej Rodzin.
 13. Dziękujemy za ofiary składane w czasie Mszy św. i na konto parafii. Bóg zapłać.
 14. Gość Niedzielny do nabycia przy stoliku obok zegara.
 15. Pomódlmy się za † śp. zabitych na Ukrainie oraz naszych bliskich zmarłych których pamięć nosimy w sercu – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
 16. Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.