Ogłoszenia parafialne 03.09.2023 (22. niedziela zwykła)

 1. Zakończyły się wakacje i w związku z tym do grafiku Mszy św. od 1 września w dzień powszedni wróciła Msza św. o godz. 8:00 rano a od dzisiaj Suma parafialna o godz. 12:00.
 2. W tym tygodniu I Czwartek miesiąca. Z inicjatywy wiernych w naszej parafii całodobowa adoracja NS w intencji naszej diecezji, kapłanów, Biskupów i sióstr pracujących w naszej parafii.
 3. W tygodniu o 17:00 różaniec w intencji pokoju i adoracja NS. We wtorek Adoracja po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00.
 4. Msza św. na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego w poniedziałek 4 września o godz. 17:00. Na tą Mszę św. zapraszamy do ołtarza w szczególny sposób wszystkich ministrantów i lektorów.
 5. Dzisiaj w pierwszą Niedzielę Miesiąca o godz. 19:00 zapraszamy na różaniec w intencji uproszenia wiary i nawrócenia dla dzieci i wnuków.
 6. Jutro 4 września, nasi wolontariusze z Grupy Pomocy mają dyżur w godz. 18.00 do 19.00 w salce na plebanii.
 7. W tygodniu wspominamy: wtorek – św. Matki Teresy z Kalkuty, zakonnicy; piątek – święto, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 8. Rocznice i Jubileusze Małżeńskie: Dzisiaj Rubinowy Jubileusz 40-lecie małżeństwa obchodzą pp. Izabela i Adam; Za tydzień Jubileusz 15-lecie małżeństwa obchodzą pp. Hanna i Radosław. Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Królowej Rodzin i Pani Pięknej Miłości.
 9. Dziękujemy za ofiary składane w czasie Mszy św. i na konto parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom. Na konto w minionym tygodniu wpłynęło 1550 zł.
 10. Gość Niedzielny do nabycia przy stoliku obok zegara a w nim o duchowych potrzebach i oczekiwaniach młodzieży oraz o tym, jak je zaspokajać w szkole i na parafii.
 11. Pomódlmy się za † śp. zabitych i pomordowanych w całej Ukrainie i w każdym kraju gdzie jest wojna, oraz w intencji wszystkich naszych bliskich zmarłych których pamięć nosimy w sercu – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
 12. Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.