Ogłoszenia parafialne 20.08.2023 (20. niedziela zwykła)

 1. Dzisiaj przypada pierwsza rocznica konsekracji księdza biskupa Piotra Przyborka. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
 2. Trzecia niedziela miesiąca, a zatem po Mszy św. o godz. 18:00 adoracja i spotkanie formacyjne duchowości maryjnej według Traktatu św. Ludwika Montforta.
 3. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na prace remontowe i inwestycyjne w naszej świątyni.
 4. Przy zegarze leży Karta Zgłoszeniowa dla rodziców dzieci które rozpoczną katechezę przygotowującą do uroczystej I Komunii Świętej 12 maja 2024 r. w naszym kościele.
 5. Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych lipcu i sierpniu:
  1. w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 12:00 i 14:00, a w dzień powszedni o 8:00.
  2. jest za to dodatkowa Msza św. w niedzielę o 20:00.
  3. w okresie wakacyjnym biuro parafialne w poniedziałki będzie NIECZYNNE.
 6. W tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Piusa X, papieża; wtorek – NMP Królowej; czwartek – święto Bartłomieja, Apostoła; sobota – uroczystość NMP Częstochowskiej. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.
 7. Gość Niedzielny do nabycia przy stoliku pod zegarem (10 zł), a w nim szczególnie polecamy artykuł zatytułowany „Produkt katolickopodobny” – o tym, dlaczego wielu ludzi wierzy fałszywym przewodnikom duchowym.
 8. W tym tygodniu odeszli do Pana: † śp. Andrzej Pracel, l. 83 z ul. Staffa 15. W intencji zmarłych z naszych rodzin, zmarłych z powodu wojny na Ukrainie – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
 9. Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia, a dzieciom i młodzieży dobrych i bezpiecznych wakacji!