Różaniec za dzieci – 26.03.2023

Jednym z bardzo częstych tematów jaki się przewijał w czasie tegorocznej kolędy była sytuacja, w której znalazła się nasza młodzież i dzieci, troska o ich wiarę i zbawienie – gdyż często tracą wiarę, odchodzą od Boga, rezygnują z katechezy w szkole, zaniechają praktyki religijne a nierzadko również zrywają więzi z rodzicami i dziadkami.

Dlatego, aby temu zaradzić, będziemy zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca po wieczornej Mszy Świętej wspólnie razem z rodzicami i dziadkami odmawiali różaniec za nasze dzieci. O nawrócenie do Boga i o wiarę.

Czas nagli i w bieżącym miesiącu odmówimy modlitwę różańcową w niedzielę 26 marca 2023 r., za dwa tygodnie.

Zapraszamy po wieczornej Mszy Świętej, ok. 18:50, wszystkich rodziców, dziadków, chrzestnych, przyjaciół do różańca „o nawrócenie i wiarę dla naszych dzieci” albo „z podziękowaniem(!) za ich wiarę i świadectwo”.