Suma odpustowa – 26.06.2022 godz. 12:00

niedzielę 26 czerwca 2022 r. przypada uroczystość odpustu parafialnego, związanego z tytułem kościoła oraz parafii: Niepokalanego Serca Maryi.

W związku z tym zapraszamy na sumę odpustową o godz. 12:00, której będzie przewodniczył ks. Rafał Starkowicz, wikariusz w naszej parafii w latach 2006-2011, obecnie od 2019 r. wikariusz w parafii św. Mikołaja w Szemudzie.

Dzisiaj także, na sumie odpustowej, zakończenie 33 dniowych rekolekcji wg Traktatu św. Ludwika de Montforta, i uroczyste ofiarowanie się w niewolę miłości Jedynemu Bogu przez Niepokalaną Maryję.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji całej parafii, dzieł i wspólnot w niej prowadzonych, o to, abyśmy wspólnie szli drogą realizowania naszego życiowego powołania. Pamiętajmy także w modlitwie o tych, którzy tę wspólnotę kiedyś tworzyli (parafianach, budowniczych kościoła, pracujących tu księżach), a którzy odeszli już do wieczności.