Nowenna w intencji rodzin – 02-09.01.2022

Od niedzieli 02 stycznia 2022 r. rozpoczniemy nowennę w intencji rodzin.

Po Mszach można wziąć ze stolika pod chórem Słowo do rodzin metropolity gdańskiego abp. Tadeusza Wojdy SAC, zawierające rozważania na 7 kolejnych dni. Mają one być źródłem inspiracji i osobistych przemyśleń oraz konkretnych wskazań w rozważaniu codziennych sytuacji rodzinnych.

W kościele codziennie po Mszy Świętej wieczornej (odprawianej, w zależności od dnia, o godz. 15:00 lub 18:30) odmawiać będziemy dziesiątkę różańca, a w niedzielę 09 stycznia 2022 r. na wszystkich Mszach złożymy Akt Zawierzenia.

Informacje o nowennie znajdują się na stronie Gdańskiego Gościa Niedzielnego – natomiast sam plik PDF z rozważaniami znajduje się tutaj.

Niech będzie to szczególny czas modlitwy za rodziny w naszej parafii, zachęcajmy wszystkich do włączenia się w tę inicjatywę!